ΔΡΑΜΑ 26-10-2023
ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Σ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑ ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ
Έτοιμη να πετάξει η Δόξα ακόμη πιο ψηλά, αφού μπόρεσε κοινή συναινέσει να ντύσει στα ασπρόμαυρα τον ίσως νεώτερο ποδοσφαιριστή με " βούλα " της Α' Εθνικής.
Ο Σάββας γεννήθηκε στην Θεσσαλονίκη το έτος 1991 και ξεκίνησε την επαφή του με το ποδόσφαιρο από τις ακαδημίες του Άρη.
Αγωνίστηκε στον Εορδαϊκό, την Νίκη Βόλου, την Δόξα Δράμας, τον Πανθρακικό και τον Αιολικό.
Ο Σάββας πλέον θα φορέσει την ασπρόμαυρη φανέλα, γιατί και ο ίδιος θέλει να δώσει τις δικές του εμπειρίες και τις γνώσεις του σε μια ομάδα που έχει όλα εκείνα τα στοιχεία, για να αφομοιώσει από μια τόσο σημαντική παρουσία κοντά μας και να βάλει την δική του σφραγίδα για τον στόχο που έχει η Δόξα.
Σάββα η οικογένεια του Καστρινού σε καλοδέχεται με μεγάλη χαρά και σεβασμό στην ιστορία σου, ευχόμαστε υγεία και μαζί μας να μοιραστείς όμορφες και συγκινητικές ποδοσφαιρικές στιγμές
Ο Σάββας γεννήθηκε στην Θεσσαλονίκη το έτος 1991 και ξεκίνησε την επαφή του με το ποδόσφαιρο από τις ακαδημίες του Άρη.
Αγωνίστηκε στον Εορδαϊκό, την Νίκη Βόλου, την Δόξα Δράμας, τον Πανθρακικό και τον Αιολικό.
Ο Σάββας πλέον θα φορέσει την ασπρόμαυρη φανέλα, γιατί και ο ίδιος θέλει να δώσει τις δικές του εμπειρίες και τις γνώσεις του σε μια ομάδα που έχει όλα εκείνα τα στοιχεία, για να αφομοιώσει από μια τόσο σημαντική παρουσία κοντά μας και να βάλει την δική του σφραγίδα για τον στόχο που έχει η Δόξα.
Σάββα η οικογένεια του Καστρινού σε καλοδέχεται με μεγάλη χαρά και σεβασμό στην ιστορία σου, ευχόμαστε υγεία και μαζί μας να μοιραστείς όμορφες και συγκινητικές ποδοσφαιρικές στιγμές