ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΔΕΣ
Η οικογένεια του Π.Σ. Αντώνης Καστρινός εύχεται στον ποδοσφαιριστή μας Ηλιόπουλο Δημήτρη Χρόνια πολλά,Χρόνια καλά με υγεία, προσωπική και οικογενειακή ευτυχία και κάθε όνειρό του ευχή μας!!!!
Ιδιαίτερα θέλουμε σαν οικογένεια να ευχηθούμε τις καλύτερες ευχές στον Ταμία της ομάδας μας Δημήτρη Τσουρούμογλου και να τον ευχαριστήσουμε για την πολύχρονη προσφορά του κ αφοσίωση στην ομάδα μας.
Ιδιαίτερα θέλουμε σαν οικογένεια να ευχηθούμε τις καλύτερες ευχές στον Ταμία της ομάδας μας Δημήτρη Τσουρούμογλου και να τον ευχαριστήσουμε για την πολύχρονη προσφορά του κ αφοσίωση στην ομάδα μας.