ΔΡΑΜΑ 01-09-2023
ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ!!!
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ-Π.Σ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΩΡΑ 17.15
Ο πρώτος επίσημος αγώνας της ομάδας μας για την φετινή χρονιά.
Ενημερώνουμε όλους τους φίλους και φιλάθλους μας να προσέλθουν στο γήπεδο του Δοξάτου, να στηρίξουμε την ομάδα μας και να πανηγυρίσουμε την πρόκριση στον επόμενο γύρο του κυπέλλου ΕΠΣ Δράμας.
Ενημερώνουμε όλους τους φίλους και φιλάθλους μας να προσέλθουν στο γήπεδο του Δοξάτου, να στηρίξουμε την ομάδα μας και να πανηγυρίσουμε την πρόκριση στον επόμενο γύρο του κυπέλλου ΕΠΣ Δράμας.